" Etik değerlere saygılı, ekip ruhu ile hareket eden,
performans odaklı, tam bağımsız portföy yönetim şirketi "

Yönetici Kadromuz

Kaliteli, Tecrübeli, Bilgili ve Kuvvetli Ekip

Tacirler Portföy Yönetimi , kurum itibarına ve etik değerlere öncelik veren, kaliteli ve tecrübeli profesyoneller ile çalışmaktadır. Yatırım fonları, özel portföy yönetimi ve emeklilik fonlarında piyasada fark yaratmayı, sadece piyasaların iyi gittiği dönemlerde değil, kötü gittiği dönemlerde de yatırımcısını koruyup para kazandırmayı amaç edinmiştir.

Kurum olarak amacımız, yaptığımız işlemler ve sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizi mutlu edip, güvenlerini kazanarak uzun vadeli çözümlerinde vazgeçemeyecekleri yatırım ortakları olmaktır.

O. Okan Alpay
Genel Müdür

2002-2010 arası Yapı Kredi Portföy Yönetimi’nde Genel Müdür yardımcısı / CIO görevinde bulunduktan sonra Libera Portföy de Genel Müdür, Finans Portföy’de CIO/ Koordinatör olarak görev yaptı, 2014 Aralık ayında Tacirler Portföy Yönetim A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atandı. İngilizce biliyor, Mimar Sinan Üniversitesi mezunu, evli ve 2 çocuk babası. Sektörde 23 sene tecrübe sahibi.

Yiğit M. Üstay
Genel Müdür Yardımcısı

1996-2008 arasında Societe Generale Bank İstanbul’da sırasıyla FX, TL ve SGMK masalarında müdürlük yaptı, 2008-2010 arasında Kepler C.M. Cenevre’de Turkey Desk’de çalıştıktan sonra 2010-2011 arasında TEB Özel Bankacılık Yatırım Danışmanlığı Departmanını kurup yönetti, 2011-2015 arasında TEB Portföy ÖPY Departmanını yeniden yapılandırıp, direktörü olarak çalıştı. İngilizce ve Fransıca biliyor, Ankara Üniversitesi SBF mezunu, New York University Treasury Management Certificate sahibi, evli ve 2 çocuk babası. Sektörde 20 yıl tecrübe sahibi.

Kubilay Özalp
Genel Müdür Yardımcısı / CIO

2004-2010 yılları arasında Yapı Kredi Portföy Yönetimi’nde Emeklilik Fonları Sabit Getirili Ürünler Direktörü olarak çalışan Kubilay Özalp, 2010 yılında Alternatif Yatırım Ürünleri Grup Müdür’lüğüne terfi etti, 2015 yılında Tacirler Portföy Yönetimi’nde Genel Müdür Yardımcısı / CIO görevine getirildi. İ T Ü İşletme Mühendisliği’nden mezun olup City University of New York Baruch College’da MBA yapmıştır. İngilizce ve Almanca biliyor, evli ve bir çocuk sahibi. Sektörde 19 yıl tecrübe sahibi.

Ö. Burak Altınsaç
Direktör

1997 yılında Management Trainee (MT) olarak Garanti Bankası’nda başladığı kariyerine, 2000-2006 yılında Garanti Portföy Yönetiminde Pazarlama ve Satış departmanında yönetmen olarak devam etti. 2006 yılında Fortis Portföy Yönetimi’ne(Fortis Investments) Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak geçti. 2011 yılında gerçekleşen TEB & Fortis birleşmesi ile TEB Portföy Yönetiminde Pazarlama Müdürü olarak görev aldı. 2012-2017 yılları arasında Halk Yatırım Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğünü yürüttükten sonra Tacirler Portföy Yönetimine Satış ve Pazarlama Direktörü olarak katıldı. İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesinden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesinde İşletme Yüksek Lisansını tamamladı. İngilizce biliyor. Sektörde 19 yıl tecrübe sahibi.

Oğuz Zıddıoğlu
Kıdemli Portföy Yöneticisi

2007-2008 arasında Fortis Bank A.Ş.’nin Bahreyn şubesinde Dış Ticaret Finansmanı bölümünde çalıştıktan sonra 2008 – 2010 yılları arasında Fortis Bank A.Ş.’nin Malta şubesinde görev almıştır. 2012-2018 arasında Halk Portföy Yönetimi A.Ş.’de Araştırma & Strateji bolümünde çalıştıktan sonra, Haziran 2018’de Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş.’ye katılmıştır. University of Washington iktisat mezunu olup, Sabanci Universite’sinde finans yüksek lisans yapmıştır. Portföy yönetimi sektöründe 7 yıl tecrubeye sahip.

Mehmet Çağdaş Kayalarlıoğulları
Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkileri Müdür

2006-2008 arasında T. İş Bankası, 2009-2013 yılları arasında Garanti Bankası ve 2014-2017 yılları arasında Odeabank’ta RM Müdür olarak sonra Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş.’ye Satış, Pazarlama ve Müşteri İlişkilerinden sorumlu Müdür olarak katılmıştır.
Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olup, İngilizce bilmektedir. Finans sektöründe 11 yıllık tecrübeye sahiptir.